Příšerákovi - dabing David Gránský

David Gránský nedabuje tak úplně často, natož aby zpíval úchylný postavy

Novou rodinnou animovanou komedii Příšerákovi, která vstupuje do kin od 2.11. do češtiny nadabovaly známé tváře jako Sabina Laurinová, Marika Šoposká, Simona Postlerová, Zdeněk Podhůrský nebo Jiří Korn.
Jednu z postav v Příšerákových si zkusil zpěvák a herec David Gránský. V pořadu Tvoje tvář má známý hlas David s přehledem zazpíval jakéhokoliv interpreta, ale zpívání v dabingu mu dalo zabrat. „ Nejtěžší zpívaní v dabingu je v případě, kdy máte zpívat nějakýho uchýlnýho interpreta, který dělá samý brutální vzlyky. Není to hezký zpívaní, nicméně je to vtipný zpívaní.“, dodal David Gránský. Podívejte se na ukázku.

V kinech od 2.11.2017
Wishbonovi nejsou právě šťastná rodinka. Máma Emma má knihkupectví, které je před krachem, táta Frank je přepracovaný a každý den trpí pod tyranským šéfem. Dcera Fay je nešťastná, stydlivá teenagerka a syn Max je sice matematický genius, ale ve škole ho ostatní šikanují.

Jenže ty opravdové trable Wishbonovy teprve čekají. Mámu Emmu si totiž jako svou budoucí partnerku vyhlédnul samotný hrabě Dracula. Pošle zlou čarodějnici Babu Yagu, aby Emmu proměnila v upírku. Yaga však nedopatřením změní i zbytek rodiny v příšery. Frank se stává Frankensteinovým monstrem, Fay se promění v mumii a malý Max v mocného vlkodlaka.

Rodina monster se vydává po stopách čarodějnice s jediným cílem: přinutit ji, aby odčarovala prokletí a vrátila jim lidskou podobu. Cesta za rodinným štěstím je však plná úskalí a ostrých špičatých zubů…

Rodinnou animovanou komedii režíroval Hoger Tappe, který si malé i velké diváky získal již svými filmy Hurá do Afriky! či Hrdinové z říše Gaja.