Spaghetti aglio olio e pepperoncino - Roman Paulus - Kulinářská Akademie Lidlu

Recepty italské kuchyně nepřekypují velkým množství surovin, důležitá je jejich kvalita a chuť. Oblíbené spaghetti aglio olio e pepperoncino jsou typickým příkladem. Stačí Vám jen pár ingrediencí a chuťově dokonalý pokrm je na světě. Pořiďte si proto ty nejlepší italské špagety a kvalitní olivový olej. Pak už potřebujete jen aromatický česnek, pálivou papričku, čerstvou petrželku, sýr grana padano a je hotovo!

Recept na spaghetti aglio olio e peperoncino:
Těstoviny uvařte al dente podle návodu na obalu (těstoviny se ještě dovaří v omáčce). Do rozehřáté pánve nalijte trochu olivového oleje, přidejte na plátky nakrájený česnek a opečte dozlatova (ale nepřipalte). Přidejte nasekané chilli papričky a podlijte malým množstvím vody z vaření těstovin. Těstoviny sceďte, dejte do pánve a podlijte trochou vody z těstovin. Osolte, opepřete a přelijte trochou olivového oleje. Posypejte petrželkou, promíchejte a podávejte s nastrouhaným sýrem grana padano.

Viz trick Romana na spaghetti aglio olio e pepperoncino a nezapomeňte se přihlásit k odběru našeho YouTube kanálu! https://kuchynelidlu.cz/kulinarska-akademie-lidlu/spaghetti-aglio-olio-e-pepperoncino

Sledujte naši nabídku na http://lidl.cz
Přidejte si nás na Facebooku - http://facebook.com/lidlcesko
Sledujte nás na Instagramu - https://www.instagram.com/lidlcz/
Navštivte Kuchyni Lidlu na http://kuchynelidlu.cz/
Přihlaste se k odběru newsletteru na https://kuchynelidlu.cz/Home/Subscribe