Století Miroslava Zikmunda | celý film | HD

https://www.csfd.cz/film/357645-stoleti-miroslava-zikmunda/prehled/Životopisný film Století Miroslava Zikmunda přináší osobitý pohled na bouřlivé dějiny dvacátého století očima muže, který poznal celý svět. Byl počat za Habsburků, narodil se pět měsíců po vzniku první republiky. Přežil 2. světovou válku, zažil nástup komunismu i jeho pád. StB byl označen jako „nebezpečná osoba nejvyšší třídy nebezpečnosti". Pobýval v Africe, když zanikal koloniální systém. Setkal se s prezidenty, seznámil se s Gagarinem i Hillarym. Zažil nástup demokracie a „všemocného" kapitalismu... Vydejme se napříč dějinami a nechme si vyprávět příběh minulého století prostřednictvím muže, který jej zažil...
Režie: Petr Horký
Scénář: Petr Horký
Kamera: Pavel Otevřel
Hudba: Radka Urbanová, Robert Jíša
Hrají: Miroslav Zikmund, Miroslav Zikmund (a.z.), Jiří Hanzelka (a.z.), Miroslav Sáva Zikmund, Petr Horký, Ludvík Vaculík, Kryštof Hádek (vypravěč), Aleš Procházka (vypravěč), Jan Plachý (vypravěč)

Filmová distribuční společnost AQS, a.s. (Bioscop a Magic Box) pro Vás nabízí české i slovenské filmy, seriály a zahraniční filmy s dabingem či českými titulky. A to vše legálně a zcela zdarma.