Jak zhubnout - tipy na jednoduché a efektivní hubnutí

Jak zhubnout - tipy na jednoduché a efektivní hubnutí

Dali jste si novoroční předsevzetí, že zhubnete přebytečná kila? Je mnoho způsobů a triků, jak zhubnout. Přečtěte si tipy, jak zhubnout to a vyzkoušejte takové shazování váhy, které je to vhodné právě pro vás!

Vařte a jezte zdravěji

Pokud nestíháte zdravě vařit, mohou vám pomoci i hotová jídla. Vybírejte ale z těch, které obsahují méně tuků, solí a cukru. Vyplatí se mít v zásobě několik hotových jídel, které mají dlouhou trvanlivost, ale zároveň opravdu chutnají, vyzkoušet můžete například krůtu se zelím nebo vynikající kuře na žampionech.

Pohyb a zvýšení fyzické aktivity

Nemusíte se přímo vrhnout na sportovní aktivity. Zařaďte do denního režimu i pohodlné procházky - čím delší, tím lepší.

Chůze je přirozený pohyb, kterým určitě nic nezkazíte.

Vyzkoušejte moderní ketodietu

Je pro vás obtížné si stále vařit a hlídat celodenní stravování? Vyzkoušejte dietu, která je založená na principu ketózy - zjednodušeně přimějte tělo brát energii hlavně z tukových zásob. To jsou ta kila, kterých se potřebujete zbavit.

Zhubněte s KetoDiet: Novoroční sleva na celý sortiment 15 % s kódem KETO15!!!

Pomocníci pro zdravé vaření

Tlakové hrnce jsou skvělý nástroj pro zdravé vaření, protože umožňuje vařit potraviny rychleji než běžné hrnce a může také uchovávat více vitamínů a minerálů v potravinách. Když vaříte v tlakovém hrnci, potraviny se vaří při vysoké teplotě a tlaku, což urychluje proces vaření. Tlakový hrnec také minimalizuje množství tekutiny, které je potřeba pro vaření, což znamená, že potraviny mnohem lépe chutnají.

Související záložky: